رسانه‌ی پایدار با خدمات و محصولات متنوع خود توانسته است در حوزه‌های گوناگون، پاسخگوی نیازهای مؤسسات و شرکت‌ها باشد و همواره مشتریان خود را در مسیر موفقیت تجاری و شخصی فناوری اطلاعات همراهی نموده است.
خدمات رسانه‌ی پایدار، چه از نظر تعداد و تنوع محصولی و چه از نظر سطح پوشش‌دهی به نیازهای مشتریان در نوع خود کم‌نظیر بوده و کاملاً با فرایندهای کسب و کار در ایران منطبق است. ما بهره‌وری مشتریانمان را افزایش داده و به کسب و کار آن‌ها رونق بخشیده‌ایم. برای این مهم دانش تحلیلی عمیقِ مشتریان فراوان خود را در به‌کار گرفته‌ایم، افزون بر این، همواره از فناوری‌های پیشرفته و نو سود برده‌ایم و در حد توان خود خدمات و محصولات مناسبی به بازار عرضه کرده‌ایم.

برنامه‌های مبتنی بر گوشی‌های هوشمند

اندروید سریع ترین رشد را در بین سیستم عامل های موبایل داشته است؛ بطوریکه در اندک زمانی به محبوب ترین سیستم عامل هم از نظر تولید کنندگان نرم افزار موبایل و هم کاربران تبدیل شده است. ‍‍‍‌طراحی قوی و معماری لایه لایه‌ای ادغام شده با لینوکس به عنوان هسته مرکزی توجه بسیاری از کارخانجات سازنده گوشی و تبلت را برای استفاده از این سیستم عامل به خود جلب کرده است. هم زمان با گسترش استفاده از این سیستم عامل در کشور، گروه رسانه‌ی پایدار نیز به تشکیل تیم برنامه نویسی اندروید به منظور ارائه خدمات در این حوزه پرداخته است. تیم توسعه نرم افزار اندروید رسانه‌ی پایدار با طراحی کاربرپسند، استفاده از امکانات متنوع و تضمین سازگاری با نسخه های مختلف اندروید آماده ارائه خدمات خود به سازمان ها و شرکت های پیشرو می باشد.

طراحی و توسعه سامانه‌های مبتنی بر وب

یک وب سایت دیگر مجموعه‌ ای از چند صفحه نیست! وب ‌سایت شما امروز در بردارنده‌‌ی بخشی از هویت و شخصیت سازمان شما و بیانی متفاوت از توانمندی‌ های آن است. به نوعی می‌شود وب ‌سایت را ویترین سازمان شما دانست که کارکردها و قابلیت‌ های بسیار زیادی را می‌توان در آن گنجاند. لذا داشتن یک وب‌ سایت مناسب و متناسب با حوزه ‌ی فعالیت سازمان، بخشی از سرمایه‌گذاری است که یک سازمان برای ارائه‌ی تصویری صحیح از کسب و کار خود باید انجام دهد. خدمات طراحي سایت به عنوان یکی از اصلی ترین خدمات گروه رسانه پایدار ، با توجه به نيازهاي مشتري، نوع فعاليت و متناسب با بودجه در نظر گرفته شده با پشتوانه مهندسان و كارشناسان با تجربه، خلاق و متعهد صورت می پذیرد.